Nasze Zajęcia

Zaczarowany Pędzel

Zaczarowany Pędzel

Zaczarowany Pędzel – Podczas zajęć zaczarowanego pędzla wykorzystywane są różnorodne techniki: malowanie farbami / farbami w spreju, wydzieranki, rysowanie świecą, rysunek węglem, pastelami, stemplowanie i wiele innych. Zajęcia rozwijają dziecięcą wyobraźnię, zdolności manualne, ekspresję plastyczną, pomagają uwierzyć we własne siły, wzmagają poczucie własnej wartości, uczą cierpliwości.

Zajęcia Pięciu Zmysłów

Zajęcia Pięciu Zmysłów

Zajęcia są zaplanowane do stymulacji najważniejszych zmysłów człowieka. Przy zabawie poznamy nowe smaki, zapachy, kształty, konsystencje czy dźwięki. W trakcie zajęci zamienimy się w kucharzy, poszukiwaczy, muzyków czy badaczy.

Gordonki

Gordonki

Gordonki – to zajęcia umuzykalniające inspirowane metodą E.E. Gordona. Polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Ich głównym celem jest rozwój zdolności muzycznych i kształtowanie języka muzycznego, a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka.

Magic English

Magic English

Zajęcia z języka angielskiego oparte na muzyce, ruchu oraz sensoryce, czyli trzech najważniejszych aspektach, które ułatwiają dzieciom od najmłodszych lat poznawać i rozumieć otaczający je świat

Bajkoterapia

Bajkoterapia

Bajkoterapia – to terapia przez bajki. Wszystkie dzieci lubią ich słuchać, a szczególnie te najmłodsze. Czytając określone bajki można dziecku pomóc w wielu trudnych dla niego sytuacjach emocjonalnych, takich jak np. irracjonalne lęki lub pierwsze dni w żłobku. Bajkoterapia to także doskonała metoda relaksacyjna. Odpowiednio dobrane i opowiedziane albo przeczytane historie mogą doskonale wyciszyć dziecko.

Rytmika

Rytmika

Wprowadzają dzieci w świat muzyki, pokazują jak można się świetnie bawić z użyciem typowych i niekonwencjonalnych instrumentów i przyborów. Wesołe i nowatorskie zabawy przy muzyce zaspokajają potrzebę ruchu, dobre samopoczucie dzieci i radość ze wspólnych zabaw.

|

Co Mówią Nasi Klienci

Z całego serca polecam!
Chodziła córka i synek. Byłam bardzo zadowolona. Dzieciaki zawsze były zadbane i najedzone . Ciocie byky odpowiedzialne i miały świetne podejście do dzieciaków.
Pozdrawiam serdecznie
Bardzo fachowa opieka, sympatyczne ciocie. To były świetne dwa lata, dziękujemy!
Kameralna grupa, urozmaicone zajęcia, spacerki, najedzone brzuszki:)
Jako mama z pierwszych Waszych nutek, z przyjemnoscia polecam i dziękuję za cale dwa lata Waszej opieki nad moją szalona gwiazda. Dzieki Waszej opiece i trosce teraz jest jeszcze bardziej odwazniejsza. I do dzis zawsze milo Was wspomina, bo poznala tam wspanialych malych przyjaciol z ktorymi do dzis ma rewelacyjny kontakt.

Zadzwoń, napisz:

tel. 504 953 825

mail: malutkanutka.kontakt@gmail.com

 

Odwiedź nas:

ul. Aleksandra Świętochowskiego 2 lok 6

01-318 Warszawa

 

Godziny otwarcia:

pn-pt 7:00 - 17:00

Zadzwoń, napisz:

tel. 504 953 825

mail: malutkanutka.info@gmail.com

 

Odwiedź nas:

ul. Sucharskiego 1

01-390 Warszawa

 

Godziny otwarcia:

pn-pt 7:00 - 17:00