O Nas

Klub Malutka Nutka powstał z myślą o dzieciach i dla dzieci. Jest miejscem gdzie nauka jest zabawą poprzez muzykę.

Witamy!

Malutka Nutka to niezwykle przyjazne miejsce dla najmłodszych dzieci. W naszym Klubie każdy dzień ma swój rytm. Jest czas na rozmowę, zabawę, malowanie, śpiewanie, tańczenie, czytanie bajek, jedzenie, odpoczynek, wyjście na spacer, a wszystko to w otoczeniu magii – muzyki.

Muzyka działa na obie półkule mózgowe. Jest silnym bodźcem, który ułatwia dziecku jego rozwój. W Klubie dbamy o to, by prowadzone zajęcia muzyczne stymulowały do rozwoju umiejętności dziecka, jego wyobraźni oraz świadomości o świecie, który go otacza.

Indywidualne Podejście

W naszej placówce stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego dziecka. Nasze opiekunki znają swoich podopiecznych.

Co za tym idzie znają ich potrzeby, zainteresowania, umiejętności, mocne i słabe strony, a także potrafią wyczuć ich problemy i wszelkie troski. Urodziny dla każdego dziecka to dzień świętowania.

Organizujemy zabawy urodzinowe, podczas których wszystkie dzieci biorą czynny udział. Jest poczęstunek dla maluchów oraz pyszny tort. Zabawie towarzyszy dużo bezpiecznego szaleństwa, śmiechu, zajęć, a to wszystko zaakcentowane oczywiście muzyką.

Nasza Misja

Chcemy aby każda minuta w Klubie Malutkiej Nutki była wypełniona zajęciami oraz ciekawymi wydarzeniami okazjonalnymi. Przywiązujemy ogromną wagę do współpracy ze specjalistami i z rodzicami. Uważamy, że wspólną pracą można osiągnąć lepsze rezultaty w wychowywaniu dzieci. Wierzymy, że nasze doświadczenie i kompetencje zdobyte w pracy z dziećmi, wzbudzi państwa zaufanie i zainteresowanie. Dodatkowym i najważniejszym aspektem jest to, że naprawdę kochamy to, co robimy. Przynosi nam to dużo radości i uśmiechu 🙂

Co Mówią Nasi Klienci

Z całego serca polecam!
Chodziła córka i synek. Byłam bardzo zadowolona. Dzieciaki zawsze były zadbane i najedzone . Ciocie byky odpowiedzialne i miały świetne podejście do dzieciaków.
Pozdrawiam serdecznie
Bardzo fachowa opieka, sympatyczne ciocie. To były świetne dwa lata, dziękujemy!
Kameralna grupa, urozmaicone zajęcia, spacerki, najedzone brzuszki:)
Jako mama z pierwszych Waszych nutek, z przyjemnoscia polecam i dziękuję za cale dwa lata Waszej opieki nad moją szalona gwiazda. Dzieki Waszej opiece i trosce teraz jest jeszcze bardziej odwazniejsza. I do dzis zawsze milo Was wspomina, bo poznala tam wspanialych malych przyjaciol z ktorymi do dzis ma rewelacyjny kontakt.

Zadzwoń, napisz:

mail: malutkanutka.kontakt@gmail.com